150 TOURING RS 
150 TOURING RS

Motosiklet Şasesi kaynaklarında teknik spesifikasyonlara uygun şartlarda gazaltı kaynak teknolojisi kullanılmaktadır. 

Motor bağlantı yuvası motoru kavrayacak şekilde hassas tasarlanmış olup titreşimleri yok ederek sürüş konforunu artırılmış ve titreşimden kaynaklanan arızaları izale edilmiştir.

Kriko ve alt sehpa ayakların dayandığı boru ve yüzeyler, üst motor bağlantısı, mafsal borusu güçlendirilmiştir. Pedal dayamaları kalınlaştırılmıştır. Direksiyon borusu çelik çekme dikişsiz borudan üretilmektedir.

Alt sehpa pernosu ve diğer bölgelerdeki burç ve yüzükler güçlendirilmiştir. Boya kalitesi rakipsizdir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE FARKLI YANLARI

1- Motosiklet şasesi nde kullanılan direksiyon borusu dikişsiz çelik çekme borudan üretilmektedir. Et kalınlığı artırılmış çanak rulmanın daha geniş yüzeye basması
sağlanmıştır. Böylece hem montajda yaşanacak sıkıntılar önlenmiş hemde kullanım ömrü kat kat uzatılmıştır.

2- Üretimde kullanılan sac material, Sertifikalı Ereğli Demirçelik ürünü St 44 DKP ve HRP kalitedir. Sac kalınlıkları net ölçüdür. 2 mm yerine 1,80 mm,  3 mm  yerine 2,5 mm v.s. kullanılmaz.

3- Motosiklet şasesi boya öncesi ince tane kumlanmakta ve hemen peşinden dış hava şartlarına karşı ekstra dayanıklı 1. kalite Polyester boya ile boyanmakta ve fırınlanmaktadır. Boya kalitemiz ezme ve tuz testi kontrollerinden başarıyla geçmiştir.

4- Diğer ithal ve yerli üreticilerin ürünlerinde tespit ettiğimiz, kullanım sırasındaki yırtılma, eğilme, kırılma gibi teknik yetersizliklere karşı güçlendirme ve tedbirler alınarak şaselerimiz dayanıklı hale getirilmiştir.

5- Şaselerimizde kullanılan somunlar 8.8 kalite çelik somunlardır. Diş boşlukları toleranslar içinde olup montajda ve müşteri kullanımında sıyırmaz. Boya sonrası bu somunlar kılavuzla yüzde yüz kontrolden geçirilir. Montajda problem yaşatmaz.

6- Motosiklet Şasesi modellerimiz ölçüsel olarak standarttır. Gerekli ölçü kontrolleri ve montaj kontrolleri yapılarak üretilmektedir. Kullanılacak Granaj ve detay parçalara göre ölçülerde değişiklik yapılabilir ve braket eklenebilir.

150 TOURING RS ŞASE