150 TOURING ŞASE 
150 TOURING ŞASE

Motosiklet Şase ( motorcycle frame ) kaynaklarında teknik spesifikasyonlara uygun şartlarda gazaltı kaynak teknolojisi kullanılmaktadır. Motosiklet şasesi kaynağı hayati önem taşımaktadır.

Motor bağlantı yuvası motoru kavrayacak şekilde hassas tasarlanmış olup titreşimleri yok ederek sürüş konforunu artırılmış ve titreşimden kaynaklanan arızaları izale edilmiştir.

Kriko ve alt sehpa ayakların dayandığı boru ve yüzeyler, üst motor bağlantısı, mafsal borusu güçlendirilmiştir. Pedal dayamaları kalınlaştırılmıştır.

Alt sehpa pernosu ve diğer bölgelerdeki burç ve yüzükler güçlendirilmiştir. Boya kalitesi rakipsizdir. Kaliteli boya motosiklet şasesi nin ömrünü uzatır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE FARKLI YANLARI

1- Motosiklet şasesi nde kullanılan direksiyon borusu dikişsiz çelik çekme borudan üretilmektedir. Et kalınlığı artırılmış çanak rulmanın daha geniş yüzeye basması sağlanmıştır. Böylece hem montajda yaşanacak sıkıntılar önlenmiş hemde kullanım ömrü kat kat uzatılmıştır.

2- Üretimde kullanılan sac material, Sertifikalı Ereğli Demirçelik ürünü St 44 DKP ve HRP kalitedir. Sac kalınlıkları net ölçüdür. 2 mm yerine 1,80 mm,  3 mm  yerine 2,5 mm v.s. kullanılmaz. Motorsiklet şasesi can taşımaktadır.

3- Motosiklet şasesi boya öncesi ince tane kumlanmakta ve hemen peşinden dış hava şartlarına karşı ekstra dayanıklı 1. kalite polyester boya ile boyanmakta ve fırınlanmaktadır. Boya kalitemiz ezme ve tuz testi kontrollerinden başarıyla geçmiştir.

4- Diğer ithal ve yerli motosiklet şasesi satıcı ve üreticilerin ürünlerinde tespit ettiğimiz, kullanım sırasındaki yırtılma, eğilme, kırılma gibi teknik yetersizliklere karşı güçlendirme ve tedbirler alınarak şaselerimiz çok daha dayanıklı hale getirilmiştir.

5- Motosiklet Şaselerimizde kullanılan somunlar 8.8 kalite çelik somunlardır. Üretim toleransları standart olup montajda ve müşteri kullanımında sıyırmaz. Boya sonrası bu somunlar kılavuzla yüzde yüz kontrolden geçirilir. Montajda problem yaşatmaz.

6- Motosiklet Şasesi modellerimiz ölçüsel olarak standarttır. Gerekli ölçü kontrolleri ve montaj kontrolleri yapılarak üretilmektedir. Kullanılacak Granaj ve detay parçalara göre ölçülerde değişiklik yapılabilir ve braket eklenebilir.

 

TOURING 150 ŞASESİ