Hakkımızda 

Hakkımızda

Firmamız; otomotiv sektörü, metal parça ve makina imalat sanayi, aydınlatma direk, armatür ve ekipmanları konularında ve daha bir çok sahada üretim yapmaktadır. Özellikle TEMSA Otomotiv AŞ. firması ile uzun yıllar yan sanayici olarak çalıştığımız gibi, SANKO MAKİNA AŞ. gibi firmalarla yan sanayi ve tedarikçi olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca Tarım Makinaları üretimi sahasında Fransa ve Almanya ya yönelik direkt ve ya dolaylı olarak satış ve ihracat yapmaktayız. Metal ve makina imalat Sektöründe sürekli yenileme ve  alternatif üretim arayışlarında bulunmak firmaların kaçınılmaz ihtiyacı olmuştur. Işık İnovasyon Makine Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. olarak otomotiv sektörünün bir parçası olan  iki-üç tekerlekli araçlar ve  motosiklet şasesi ve şase parçalarının üretimine de girişerek bu sahada yatırım, AR-GE ve yeniliklere başladık. Onlarca çeşit motosiklet şasesi ve şaseye ait detay parçalar ürün pörtföyümüzde bulunmaktadır.

Yanı sıra Park ve Kaldırımlar için Aydınlatma Direkleri, direkler ve yer aydınlatmaları için armatürler, avizeler, cami avizeleri gibi seri ve özel tasarım ürünlerin üretimi de  faaliyetimiz içerisindedir.  Bu na paralel Meydan saatları, saat kuleleri tasarım ve üretimlerinide yapmaktayız. Gaziantep ve yakın illerimizde  yüklenici firma taşeronu olarak yaptığımız bir çok saat kulesi ve saat uygulamaları bulunmaktadır.

   Herhangi makina, ekipman yada metal parça üretimi söz konusu olduğunda; Otomotiv parçaları konusundaki üretim tecrübemiz ve ihtiyaç duyulan kalıpları tasarlayıp yapabilme tecrübemiz sayesinde altyapı oluşumunu gerçekleştirerek prototip ve akabinde seri imalat hatlarını oluşturabilmekteyiz. Bunu yaparken sadece var olanı birebir kopyalamak değil eksik ve yetersiz bulduğumuz yönleri geliştirmek ve düzeltmek, fonksiyonellik ve kalite katmak ana prensibimizdir.

   Prensip olarak Özellikle; kaynak kalitesinde iyi , montaj ölçülerinde toleranslar dahilinde, hatasız ve standart ölçülerde hassas üretimi hedefledik. Tamamlayıcı unsur olan boya kalitemiz ise iddialı olduğumuz noktalardan biridir. Teknik kadromuz ve tüm personelimizle hedefimiz; çalıştığımız sahada en iyiyi yakalamak, istenilen ürünü zamanında, istenilen kalitede ve özelliklerde üretmek ve müşteri memnuniyetinde  sürekliliği  sağlamaktır.

Üretim Sınırımız Hayal Gücünüze Bağlıdır..