HakkımızdaHakkımızda

Kal-Der Makina, 20 yılı aşkın süredir plastik geri dönüşüm makinaları imalatında kaliteyi ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olup, alanında da kendi kalitesini göstermeyi başarmıştır.

Genel faaliyet alanımız olan geri dönüşüm makinaları ve aklomer kırma, granül kesme ve yıkama üniteleri ile birlikte yedek parça imalatı yapmaktayız.

  Giderek çoğalan plastik hammadde kullanımı,bu malzemenin geri dönüşümünü zorunlu hale getirmektedir. Biz de Kal-Der Makina olarak bu zorunluluğun bilincinde olup bu sektörde faaliyet gösteren firmalara ve yeni girişimcilere makina üretimi ve teknik destek sağlamaktayız.

  Makinalarımızın müşteri sahasında kurulumunu ve eğitimini profesyonel teknik servisimizle gerçekleştiriyoruz.. Üretim ya da kullanım hatasından doğabilecek herhangi bir arızada makinaya en kısa sürede müdahale etmeyi ve müşterilerimizi mağdur etmeden sorunu çözmeyi, teknik servisimizin temel prensibi olarak kabul ediyoruz

  Kaliteli üretimden taviz vermeyen anlayışımız gereği, imalatımızın her aşamasında uyguladığımız kalite kontrol ve sürekli devam eden araştırma geliştirme faaliyetlerimizle plastik geri dönüşüm makinaları alanında tercih edilen marka olmanın sorumluluğunu taşıyoruz.

Ürettiğimiz tüm makina ve ekipmanların kalitesini TSE GOST-R CE kalite sertifikaları ile belgelendiriyoruz.

Ürettiğimiz makinalarda kaliteyi ve dayanıklılığı sağlamak için uzman personeliyle tüm detaylarına kadar sorunsuz ve kaliteli makina üretmekte olup siz değerli müşterilerimize sunmaktan kıvanç ve onur duyarız.