MOPET BIKE ŞASE 
MOPET BIKE ŞASE

Şase kaynaklarında teknik spesifikasyonlara uygun şartlarda gazaltı kaynak teknolojisi kullanılmaktadır.

Motor bağlantı yuvası ekstra sac braketle takviye edilmiş zaman içinde yırtılma veya kırılması ihtimali zayıflatılmıştır.

Kriko ve alt sehpa ayakların dayandığı boru ve yüzeyler güçlendirilmiştir. Pedal dayamaları kalınlaştırılmıştır.

Alt sehpa pernosu ve diğer bölgelerdeki burç ve yüzükler güçlendirilmiştir.

 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE FARKLI YANLARI
 
1- Üründe kullanılan direksiyon borusu dikişsiz çelik çekme borudan üretilmektedir. Et kalınlığı artırılmış çanak rulmanın daha geniş yüzeye basması
sağlanmıştır. Böylece hem montajda yaşanacak sıkıntılar önlenmiş hemde kullanım ömrü kat kat uzatılmıştır.

2- Üretimde kullanılan sac material, kalınlığı 2,00 mm sertifikalı Ereğli Demirçelik ürünü St 44 DKP ve HRP kalitedir.

3- Ürünler boya öncesi ince tane kumlanmakta ve hemen peşinden dış hava şartlarına karşı ekstra dayanıklı 1. kalite Polyester boya ile boyanmakta ve fırınlanmaktadır. Boya kalitemiz ezme ve tuz testi kontrollerinden başarıyla geçmiştir.

4- Diğer ithal ve yerli üreticilerin ürünlerinde tespit ettiğimiz, kullanım sırasındaki yırtılma, eğilme, kırılma gibi teknik yetersizliklere karşı güçlendirme ve tedbirler alınarak şaselerimiz dayanıklı hale getirilmiştir.

5- Şaselerimizde kullanılan somunlar 8.8 kalite çelik somunlardır. Diş boşlukları toleranslar içinde olup montajda ve müşteri kullanımında sıyırmaz. Boya sonrası bu somunlar kılavuzla yüsde yüz kontrolden geçirilir. Montajda problem yaşatmaz.

6- Şaselerimiz ölçüsel olarak standarttır. Gerekli ölçü kontrolleri ve montaj kontrolleri yapılarak üretilmektedir. Kullanılacak Granaj ve detay parçalara göre ölçülerde değişiklik yapılabilir ve braket eklenebilir.