Vizyonumuz

Kullanım standartları olarak zorlayıcı ve kapasite üstü yüklemelere dayanıklı, çok sıcak ve çok soğuk iklim değişikliklerinde fiziki özellikleri tahrip olmayan, Ülkemiz yollarına uygun şartlarda ve teknik yeterlilikte, paslanmaya ve çürümeye karşı dayanıklı bir boya kalitesi ve yüzey hazırlama alt yapısı ile üretilmiş bir motosiklet şasesi Motosikletinizin ömrü ve sizin güvenliğiniz için, emniyetli sürüş keyfi için olmazsa olmazdır.

   Işık İnovasyon Makina Otomotiv San.ve Tic.Ltd.Şti. olarak sektörde AR-GE çalışmalarıyla her zaman yenilikleri takip ederek en kaliteli en kullanışlı ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz. Türkiyede üretilen motosikletlerde uzak doğu menşei değil yerli şase kullanılsın istiyoruz. Motosikletin şasesi sizin canınızı ve de motosikletinizi üzerinde taşıması nedeniyle hayati önem taşımaktadır. Tasarımından Üretimine kadar, hammaddesi ve kaynak kalitesine kadar her şey önemlidir ve kontrollü bir üretim gerektirir.

   Motosiklet şasesinin işlevi bakımından son kullanıcı için hayati ciddiyetinin farkında olarak yapılan bir üretim tarzını benimsemekte ve bunu ticari çıkarların önünde tutmaktayız. Gerek şasenin boya kalitesi ve üretim prosesleri bakımından gerekse malzeme dayanımı olarak kullanım hataları, çarpma, devrilme, yol bozuklukları ve aşırı yüklenme gibi durumlarda can taşıyıcı vazifesini yapması gerekmektedir.

   Ürünlerimizi, üretimden müşterilerimize, hatta son kullanıcılara ulaşana kadar takip edip, geri dönüşler doğrultusunda sürekli en iyisini yapma yolunda çalışıyoruz. Son kullanıcı motosiklet severlere tavsiyemiz motosiklet alırken donanım, aksesuar ve performans kadar şase kalitesini de sormalarını tavsiye ediyoruz. Paslanmaya karşı boyanın kalitesi önemli olduğu kadar, üretimde kullanılan malzemelerde standardından ince ve zayıf malzemeden üretilmiş olmamalıdır.

Müşteri memnuniyeti doğrultusunda her zaman daha iyisini yapma ve geliştirme azmindeyiz.Yerli üretim ülkemiz sanayisinin can damarıdır