Telefon : 0342 235 36 00       E-Posta : info@isikinovasyon.com    Sanayi Mah. Örnek Sanayi Sitesi 60499 Sk. No:12 Şehitkamil /GAZİANTEP

Kurumsal
Işık İnovasyon Kurumsal

 


Firmamız Işık İnovasyon Mak.Oto.San.Ve Tic.Ltd.Şti. olarak otomotiv sektörü, metal parça ve makina imalat sanayi, tarım makinaları, aydınlatma direk, armatür ve ekipmanları konularında üretim yapmakta ayrıca benzer firmalara üretim desteği vermektedir. Özellikle TEMSA Otomotiv AŞ. firması ile uzun yıllar yan sanayici olarak çalıştığımız gibi, KUBA MOTOR AŞ, M S T İŞ VE TARIM MAKİNALARI AŞ. gibi firmalarla yan sanayi ve tedarikçi olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca Tarım Makinaları üretimi sahasında Fransa ve Almanya ya yönelik direkt ve ya dolaylı olarak satış ve ihracat yapmaktayız. Işık İnovasyon Makina Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. olarak otomotiv sektörünün bir parçası olan iki-üç tekerlekli araçlar ve motosiklet şasesi ve şase parçalarının üretimine de girişerek bu sahada yatırım, AR-GE ve yeniliklere başladık. Onlarca çeşit motosiklet şasesi ve şaseye ait detay parçalar ürün pörtföyümüzde bulunmaktadır.

Fransa ve Almanyada tarım makinaları üretim ve satışı yapan firmalar için mamül ve yarı mamül makinalar üretmekteyiz. Yanı sıra Park ve Kaldırımlar için Aydınlatma Direkleri, direkler ve yer aydınlatmaları için armatürler, avizeler, cami avizeleri gibi seri ve özel tasarım ürünlerin üretimi de faaliyetimiz içerisindedir. Bu na paralel Meydan saatları, saat kuleleri tasarım ve üretimlerinide yapmaktayız. Gaziantep ve yakın illerimizde yüklenici firma taşeronu olarak yaptığımız bir çok saat kulesi ve saat uygulamaları bulunmaktadır.

Herhangi makina, ekipman yada metal parça üretimi söz konusu olduğunda; Otomotiv parçaları konusundaki üretim tecrübemiz ve ihtiyaç duyulan kalıpları tasarlayıp yapabilme tecrübemiz sayesinde altyapı oluşumunu gerçekleştirerek prototip ve akabinde seri imalat hatlarını oluşturabilmekteyiz. Bunu yaparken sadece var olanı birebir kopyalamak değil eksik ve yetersiz bulduğumuz yönleri geliştirmek ve düzeltmek, fonksiyonellik ve kalite katmak ana prensibimizdir.

Özellikle; kaynak kalitesinde iyi , montaj ölçülerinde toleranslar dahilinde, hatasız ve standart ölçülerde hassas seri üretimi hedefledik. Tamamlayıcı unsur olan yüzey kaplamada boya kalitemiz ise iddialı olduğumuz noktalardan biridir. 2 Mühendis, 4 Tekniker 2 Formen ve 4 idari personel artı 35 personelimizle hedefimiz; çalıştığımız sahada en iyiyi yakalamak, istenilen ürünü zamanında, istenilen kalitede ve özelliklerde üretmek ve müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamaktır.

Üretim Sınırımız Hayal Gücünüze Bağlıdır..