CUP 100 MODEL ŞASE 
CUP 100 MODEL ŞASE

Motosiklet Şasesi kaynaklarında teknik spesifikasyonlara uygun şartlarda gazaltı kaynak teknolojisi kullanılmaktadır.

Motor bağlantı yuvası ekstra sac braketle takviye edilmiş zaman içinde yırtılma veya kırılması ihtimali zayıflatılmıştır.

Kriko ve alt sehpa ayakların dayandığı boru ve yüzeyler güçlendirilmiştir. Pedal dayamaları kalınlaştırılmıştır.

Alt sehpa pernosu ve diğer bölgelerdeki burç ve yüzükler güçlendirilmiştir. Motorsiklet şasesi binicisinin hayatını taşımaktadır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE FARKLI YANLARI
 
1- Motosiklet şasesi nde kullanılan direksiyon borusu dikişsiz çelik çekme borudan üretilmektedir. Et kalınlığı artırılmış çanak rulmanın daha geniş yüzeye basması sağlanmıştır. Böylece hem montajda yaşanacak sıkıntılar önlenmiş hemde kullanım ömrü kat kat uzatılmıştır.

2- Motorsiklet şasesi Üretimde kullandığımız sac material, sertifikalı Ereğli Demirçelik ürünü St 44 DKP ve HRP kalitedir.

3- Motosiklet şasesi boya öncesi ince tane kumlanmakta ve hemen peşinden dış hava şartlarına karşı ekstra dayanıklı 1. kalite Polyester boya ile boyanmakta ve fırınlanmaktadır. Boya kalitemiz ezme ve tuz testi kontrollerinden başarıyla geçmiştir. Kesinlikle püskürtme yaş boya kullanmamaktayız.

4- Diğer ithal ve yerli motosiklet şasesi üreticilerin ve satıcıların ürünlerinde tespit ettiğimiz, kullanım sırasındaki yırtılma, eğilme, kırılma gibi teknik yetersizliklere karşı güçlendirme ve tedbirler alınarak şaselerimiz dayanıklı hale getirilmiştir.

5- Şaselerimizde kullanılan somunlar 8.8 kalite çelik somunlardır. Diş boşlukları toleranslar içinde olup montajda ve müşteri kullanımında sıyırmaz. Boya sonrası bu somunlar kılavuzla yüzde yüz kontrolden geçirilir. Montajda problem yaşatmaz.

6- Motosiklet Şasesi modellerimiz ölçüsel olarak standarttır. Gerekli ölçü kontrolleri ve montaj kontrolleri yapılarak üretilmektedir. Kullanılacak Granaj ve detay parçalara göre ölçülerde değişiklik yapılabilir ve braket eklenebilir.

7- Cıvata bağlantılarında kaynak somunu kulanılmıştır. Sacın kendi üzerine yada sıvama ile diş açma metodunu kullanmamaktayız. Motorsiklet şasesi binicisinin hayatını taşımaktadır.